КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

Офіційний сайтІсторія підприємства

Комунальне підприємство "Рівнеелектроавтотранс" Рівненської міської ради створене згідно наказу Міністерства комунального господарства УРСР №344 від 15.10.1974 року. Власником майна є Рівненська міська рада. Свідоцтво про реєстрацію АОО №815618.

Підприємство є юридичною особою, здійснює свою діяльність згідно статуту та чинного законодавства України.

Юридична адреса: 33027, Україна, м. Рівне, вул. Д. Галицького, 23.

Очолює підприємство директор Ткачук Валентин Миколайович.

Підприємство створене з метою задоволення потреб населенняв перевезенні. Основним видом діяльності підприємства є перевезення пасажирів міським електротранспортом КВЕД: 49.31. Клас професійного ризику - 25.

Загальна кількість працюючих на підприємстві 460 особи, в тому числі 250 жінки, 42 особи зайняті у шкідливих умовах праці, в т.ч. 14 жінок. На підприємстві розроблені та затверджені правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників підприємства.

Рівняни вперше побачили новий вид пасажирського транспорту на вулицях міста 24 грудня 1974 року (тролейбусне управління організовано 1 листопада 1974 року). Безшумний, екологічно чистий, багатомісткий і комфортний, як на той час, тролейбус дуже швидко, завоював популярність у мешканців міста.

На єдиний тоді маршрут №1 "РЗВА - Мототрек" виїжджало 25 тролейбусів. Проблема пасажирських перевезень у місті було вирішено. Хоча перших водіїв довелося запрошувати з Полтави, Хмельницького, але дбали й про власні кадри. Група з 30 чоловік, котрі навчалися у спецкомбінаті в Києві, стали згодом ядром підприємства. Дев'ятеро водіїв - першопрохідців працюють і донині.

Загалом, рівненський тролейбусний парк найстаріший в Україні після Сімферопольського. У 2000 році тролейбусне управління було перейменовано в КП "Рівнеелектроавтотранс".

Щороку підприємство перевозить в середньому 30 мільйонів пасажирів, у тому числі всіх пільгових категорій. Нині "Рівнеелектроавтотранс" - одне з найбільших у комунальній власності та й нараховує 490 працівників. Окремі його відділи мають у своєму складі понад 250 чоловік. Діяльність підприємства забезпечують основні відділи:
- відділ експлуатації;
- відділ по обслуговуванню та ремонту;
- віддід електрогосподарства;
- виробничо-господарський відділ.

Коефіцієнт технічної готовності рухомого складу тролейбусів досяг 80%, а коефіцієнт використання рухомого складу - 73%, при тому, що середній вік тролейбусів - 19,4 років. Такий коефіцієнт технічної готовності рухомого складу досягнутий завдяки виконанню силами підприємства капітально-відновлювальних та інших видів планових ремонтів в кількості 32 одиниці за рік та 24 од. за 8 місяців цього року.

У 2005 році обсяги пробігу зростають завдяки відкриттю 3-х нових маршрутів і перегляду розкладів руху у сторону збільшення, впровадження 2-х змінних режимів роботи тролейбусів на лінії.

Досягненню стабільної роботи підприємства сприяла "Програма стабілізації та розвитку електротранспорту у м. Рівне на 2003-2005 роки" затверджена у 2002 році рішенням Міської ради. Згідно наміченої Програми здійснено будівництво нової тролейбусної лінії, яка пролягла від вулиці Будівельників по вулиці Черняка до Молокозаводу, довжиною 3 км. Нові тролейбусні маршрути, які відкриті 20 травня 2005 року, з'єднали один з найбільших "спальних" районів міста з центром та іншими районами.

Для забезпечення надійного електроживлення контактної мережі маршрутів проведено ремонт та модернізацію ТТП-1, ТТП-2, ТТП-12. А саме:
- проведена заміна застарілих випрямлячів КВ (кремнієві) на нові і більш надійні випрямлячі ВАКЛЕ;
- проведений монтаж нових схем управління лінійних автоматів;
- на ТТП-1 зроблений додатковий кабельний ввід 10 кВ і 0,4 кВ, що значно покращило схему живлення підстанції, як зі сторони високої напруги так і напруги власних потреб;
- на всіх тягових підстанціях замінено лічильники обліку електроенергії на електронні.

З метою підвищення стійкості електроізоляції та зменшення навантаження на опорні конструкції і тросову систему контактної мережі замінено майже 31 % ізоляції та підвісної арматури. Обладнана пересувна електротехнічна лабораторія для перевірки електрозахисних засобів та електрообладнання тягових підстанцій, а також пошуку місць пошкодження кабельних ліній.

В підприємстві функціонує вимірювально-діагностичний пост по перевірці технічного стану дорожньо-транспортних засобів, акредитований Рівненським державним центром стандартизації, метрології та сертифікації. По результатах перевірки видається діагностична карта на дорожньо-транспортний засіб. В автогаражі побудоване і обладнане акумуляторне відділення по ремонту і обслуговуванню автомобільних акумуляторів.

Успішно виконуються ремонтні та зварювальні роботи із застосуванням напівавтоматів в середовищі вуглекислого газу та електрифікованих засобів малої механізації.

КП "Рівнеелектроавтотранс" - це не лише тролейбуси. Це ще й соціальна інфраструктура: база відпочинку в Ходосах, на території підприємства є зимовий сад, спортивний майданчик, кімната відпочинку, більярдна, медпункт.


Copyright © 2015 - 2024 КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР. Всi права застережено.