КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

Офіційний сайтНовини > Після проведеного середнього ремонту вийшов на лінію черговий тролейбус "Škoda 14Tr" №178

16.02.2022

15 лютого 2022 року в КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР із середнього ремонту після граничного пробігу 90 тис. км., вийшов на лінію черговий тролейбус №178.

При виконанні ремонтних робіт тролейбуса було проведено заміну зовнішньої обшивки кузова оцинкованою жестю, яка була оздоблена алюмінієвим декоративним профілем, проведена заміна ізоляційного покриття підлоги салону, замінено обшивку спинок та сидінь салону, виконано скління дверних створок та лобових вікон.

Проведено заміну внутрішйої обшивки стелі та боків салону спеціальним покриттям "техноплит". Підлога салону замінено водостійкою фанерою та покрита спеціальним ізоляційним покриттям, яке оздоблено алюмінієвим кутником. В салоні тролейбуса встановлено нові поручні.

Також на тролейбусі було замінено на нові передні шини та замінено колісні диски, встановлено новий компресор та карданний вал, замінено амортизатори підвіски, замінено на нові склоочисники, встановлено нові плафони освітлення салону, фари, елементи зовнішнього освітлення та нові акумуляторні батареї.

Були виконані роботи по заміні задніх гальмівних камер енергоакумуляторів, замінено регулятори положення кузова.

На тролейбусі були виконані роботи по ремонту каркасу кузова, ремонт механічного, електричного та пневматичного обладнання згідно технологічних карт проведення ремонту.

Після виконання робіт тролейбус був пофарбований якісною автомобільною фарбою.

Майстер Олександр Савчук, начальник служби рухомого складу Олег Устинов, начальник служби руху Ігор Гладій, директор підприємства Валентин Ткачук, головний інженер Олександр Литвинюк та маневровий водій Василь Мацега бажають пасажирам щасливої дороги та гарного настрою! Раді працювати для вас.

Copyright © 2015 - 2023 КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР. Всi права застережено.