КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

Офіційний сайтНовини > Дорогі рівняни, українці, друзі!
Шановні працівники КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР!

23.12.2022

24 грудня, далекого 1974 року, мешканці нашого міста вперше скористалися незвичним для них видом транспорту - тролейбусом.

І ось вже 48 років, день у день, кожен рівнянин користується послугами нашого підприємства. Наше повсякденне життя сьогодні, немислиме без міського електротранспорту.

Тролейбус – це економічно вигідний і екологічно чистий вид транспорту.

Вже багато років КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР, є провідним транспортним підприємством не тільки нашого міста, а й усієї галузі України, це підтверджується багатьма грамотами та дипломами, якими нагороджується наш колектив.

Хочемо подякувати міській й обласній владі за підтримку розвитку громадського електротранспорту. Це свідчить про авторитет “Рівнеелектроавтотрансу” та його чільне місце серед транспортників міста.

Дякуємо всім, хто пов’язав своє життя з нашим підприємством, особливо його ветеранам: Поліщук Р.В., Яблоцькому О.О., Блащук М.М., Блащуку В.М., Зозулюку Г.П., Ярмольчук С.А., Кульбацькому В.І., Троцюк Н.А., Шейдику В.В., Нестеруку А.В., Кочмарській О.Я., Ситай В.Є., Холод Г.В., за відданість професії, любов до рідного міста та його мешканців.

Нехай робота, завжди буде належним чином оцінена. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, терпіння, добра, життєвої наснаги, достатку та натхнення на невтомну працю на професійній ниві!


Copyright © 2015 - 2024 КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР. Всi права застережено.